Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,95 zł , zmiana od tamtej pory: -6,68%

Grę spekuły widać jak na dłoni.

Zgłoś do moderatora
Spekuła wywindowała ostatnio kurs z okolicy 18zł na 27zł pod info transportu zboża z portów morskich.
Spekuła sprzedała na górce i teraz jest nieuniknione że będzie dołować kurs znów do poziomów 18zł lub niżej aby znów zarobić pod jakieś pozytywne info .
Jedynie co można zrobić to podłączyć się pod spekułę czyli sprzedać obecnie chociaż połowę ( awaryjnie zostawić drugą) i odkupić po 18zł.
Zauważcie że to się systematycznie powtarza.
Ja już zrobiłem trzy kółka po kilkadziesiąt procent zarobku.
Marzyciele niech trzymają i patrzą jak zjeżdża coraz niżej.
Ja sprzedałem 70% z tego co miałem na górce i czekam na spadki.
To są moje przemyślenia i proszę się tym nie sugerować.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 1,59% 22,35 2022-09-29 13:07:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.