Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,50 zł , zmiana od tamtej pory: -70,53%

Gratuluje wszystkim co sprzedali

Zgłoś do moderatora
C/Z spadła nam poniżej 18 i jest o 53 punkty niżej niż sektor

Gratuluje wszystkim "niesamowicie" utalentowanym inwestorom nie tylko z NVV ,ale i z całego parkietu. Widać ,że inwestowanie na giełdzie jest jednym waszym ukrytych talentów.
Skoro jeszcze przed chwilą kupowaliście akcje po 13-14 zł ,by oddać je ze stratą 30% i wynikiem 9,5 zł ,bez jakiegokolwiek negatywnego infa dla spółki czy branży ,no chyba ,że latacie na panelach fotowoltaicznych do włoch. Kiedyś się mówiło ,że polski pilot to i na drzwiach od stodoły poleci.

Spółka pokazała najlepsze dane w swojej historii ,poprawiając je kilkunastokrotnie no ,ale czym to jest do koronawirusa ,który zabija 2% społeczeństwa i ludzi w wieku 70 lat i wyżej ,bo przecież 70-80 latkowie mają przed sobą świetlaną przyszłość.

Jesteśmy przed infem o umowie np. na budowę 30 MW elektrowni ,o której pisano w raportach , przed infem o wyspie z listu intencyjnego ,przed infem o pierwszych ruchach w konsorcjum EKOS ,przed umowami na kolejne duże inwestycje w konsorcjum spółek do nowych dużych przetargów.

Kurs poleciał gorzej niż branża turystyczna ,co tylko świadczy o idiotyzmie tego akcjonariatu.

Jeszcze raz gratuluję wszystkim "inwestorom" swoich niesamowitych umiejętności giełdowych.

Tak się zastanawiam ,czy idąc ulicami ,rozrzucacie swoje pieniądze ochoczo podskakując i nucąc wesołe piosenki niczym czerwony kapturek. Jeżeli tak to dajcie namiary na siebie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 6,87% 2,80 2022-01-25 13:55:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.