Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,60 zł , zmiana od tamtej pory: -22,87%

Gratulacje dla zarzadu i pracownikow.

Zgłoś do moderatora
Wyniki sa znakomite. Oczywiscie chciwosc czlowieka pcha czlowieka w jeszcze wiekszy zysk netto ale fundamentalnie jest to perla na gpw. Ostatnie wzrosty sa uzasadnione. Za poltora mies mamy kolejny raport ktory powinien wypchnac kurs dalej w gore. DO konca roku po 4 znakomitych raportach przewiduje kurs ponad 100 pln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,00% 34,40 2023-01-27 12:24:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.