Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,65 zł , zmiana od tamtej pory: -22,80%

Granat do piwnicy

Zgłoś do moderatora
Zapraszam do przeczytania tego wywiadu. Ostatnie pytanie jest kluczowe i pokazuje, że Gdynia nie może być pewna tego, że tort offshorowy już należy do tamtejszego portu.
Obok jest DCT z udziałowcem w postaci PFR, z głębokowodnym podejściem i terminalem w trakcie projektowania. Pisałem o tym na tym forum, teraz powoli sytuacja materializuje się. Tak jak rosło, może zacząć spadać. Decyzja niebawem.

https://logistyka-rp-pl.cdn.ampproject.org/c/s/logistyka.rp.pl/transport/14428-potrzebujemy-masy-krytycznej/amp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -1,10% 3,59 2021-09-22 10:14:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.