Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Gramy o więcej niż byś myślał

Zgłoś do moderatora
Jeżeli chodzi o dobra spółkę, która jest przed wynikami to jest nią Kernel. Spółka, która jest udziałowcem na wig Ukraina! Inflancja idzie cały czas do góry. Dzięki temu spółka ma coraz większe dochody! W piątek 27.11 jest raport, który ma być petardą! Póki co kurs jeszcze nie wystrzelił, co daje szanse na zakupy. Myśle ze do piątku kurs wzrośnie w okolice 70-75zł za akcje.
  • Gramy o więcej niż byś myślał Autor: ~Mariusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
METROPOLIS -0,66% 3,00 2020-01-14 16:41:47