Forum Giełda +Dodaj wątek

Grajewo w ważnym punkcie. Czy warto kupwać?

Zgłoś do moderatora
Wykres o interwale miesięcznym przedstawia ostatni ruch wzrostowy, który wzbił się ponad kluczową strefę SR. Otwiera to drogę do znacznych wzrostów, nawet na poziom historycznego szczytu, tym bardziej, że po drodze nie zbyt wiele ważnych stref oporu.

Na interwale tygodniowym można precyzyjnie wyznaczyć strefę wsparcia, która przebiega w okolicy 24 zł. Także niedaleko prowadzi przyspieszona linia trendu wzrostowego.

Ciekawie jest na interwale dziennym, gdzie na pierwszy rzut oka zauważyć można wzrostową linię (niebieska), która łączy już 6 ekstremów: 3 wierzchołki i 3 dołki.

Wykresy: http://comparic.pl/listings/spolka-w-trendzie-wzrostowym-grajewo-2/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.