Forum Giełda +Dodaj wątek

Grajewo S.A. - analiza techniczna 31 maj

Zgłoś do moderatora
W perspektywie tygodniowej kurs spółki po bardzo bolesnym i szybkim spadku zaczął odbijać od poziomu 4,70zł wyrysowując strukturę korekcyjną o charakterze impulsu. Od początku grudnia obserwujemy korektę tego odbicia. Kilka dni temu poprzez lukę na otwarciu kurs wybił górne ograniczenie kanału spadkowego pozostawiając na wykresie w skali dziennej trzy białe świece.

Kluczowym oporem jest poziom cenowy 10,55zł, jako zniesienie Fibonacciego 76% spadków trwających od grudnia oraz ograniczenie konsolidacji trwającej od maja do sierpnia 2009 roku.

Po jego przełamaniu spodziewałbym się ataku byków na kolejne bariery podażowe. Jednak nie można pozostawać ślepym i należy szukać w obecnym wzroście korekty. Które wsparcia można zignorować, a które należą do takich gdzie trzeba wycofać kapitał?

CAŁOŚĆ ANALIZY Z WYKRESAMI NA ANTYwskaźnik. pl
  • Grajewo S.A. - analiza techniczna 31 maj Autor: antywskaznik.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.