Forum Giełda +Dodaj wątek

Grajewo - jednodniowa korekta ?

Zgłoś do moderatora
Podobna sytuacja na analizowanym niedawno Grajewie. Tutaj kurs zatrzymał się na poziomie poprzedniego szczytu i powstała korekta. Pozytywny jest kształt ostatniej świecy. Spadki dotarły do najbliższego wsparcia po czym nastąpiły silne wzrosty. Widać, że lekka obniżka ceny została szybko wykorzystana przez kupujących. Takie zachowanie na wykresie daje szansę na dalsze wzrosty i próbę pokonania poziomu poprzedniego szczytu.
http://comparic.pl/wielton-wlt-grajewo-grj-gorace-spolki-dnia/

6 żelaznych zasad spekulacji wg guru światowego inwestowania: http://comparic.pl/hymn-podazania-trendem-6-zasad-eda-seykoty/
  • Grajewo - jednodniowa korekta ? Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.