Forum Giełda +Dodaj wątek

Grajewo - bliko wybicia z fazy akumulacji

Zgłoś do moderatora
Wykres: http://comparic.pl/listings/gorace-spolki-dnia-kghm-grajewo/

Podobna konsolidacja ma miejsce na spółce Grajewo, z tym że tutaj jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na jakieś rozstrzygnięcia. Na przestrzeni ostatnich 9 miesięcy można zauważyć zawężający się zakres notowań, który przybiera postać szerokiego, ale dokładnie respektowanego trójkąta. Kluczowe dla trwania trendu wzrostowego jest wsparcie w okolicach 24 zł, a dokładniej nawet poziom 22,70 zł czyli najniższa wartość tej konsolidacji z dnia 27 stycznia 2014. Wybicie z formacji trójkąta dostarczy informacji o tym czy trend ma szansę na kontynuację, czy jednak powoli będzie się kończył w przypadku wybicia dołem.
  • Grajewo - bliko wybicia z fazy akumulacji Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.