Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,16 zł , zmiana od tamtej pory: -12,01%

Grać mi tu ścięci o głowę

Zgłoś do moderatora
AVE!!!
Jak myślicie da radę w tym roku przesypać na 12.90? Będzie czerwone "R" i zejście o 4 zł w lutym stanie się tylko formalnością :)
Kto ostatnio oddał po 15.00 jak pisałem by na podbitkach wywalać i ubierać czeredy ten spija szampana i zbiera pod wyrzut niżej, a wszyscy pamiętamy, że kurs leci w nową przełęcz. Ocalonych powitam najserdeczniej jak mogę. Bo to piękny test cierpliwości, a można będzie kupić b. dużo akcji :)
Zysków życzę :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,26% 11,58 2022-05-27 17:00:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.