Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,16 zł , zmiana od tamtej pory: -37,93%

gra psychologiczna

Zgłoś do moderatora
po stronie sprzedazy jest zlecenie, ktore przy tak plytkiej plynnosci powoduje konsternacje drobnych graczy.
Niepotrzebnie. Zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie. Tak jest na gieldzie, ze tuz przed wybiciem gora z formacji znajduja sie gracze, ktorzy albo musza spieniezyc swoj pakiet, albo chca postraszyc, zeby taniej odkupic od co bardziej plochliwych. Scenariusz jest jeden, w gore. Wystarczy, ze zacznie ktos podkupowac pakiet wystawiony na sprzedaz, to za chwile znajda sie nasladowcy i kurs wystrzeli, albo pakiet zostanie szybko wycofany przez manipulatora.Jednym slowem cierpliwosci i nie dajcie sie tej psychologicznej zagrywce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENERGOINS -5,76% 0,72 2022-07-01 15:00:00