Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,40 zł , zmiana od tamtej pory: 8,11%

Gra o Inkwizytorze jużj jest tylko ,że nie The Dust ...

Zgłoś do moderatora
Inquisitor: The Hammer of Witches
https://store.steampowered.com/app/1066740/Inquisitor_The_Hammer_of_Witches/?fbclid=IwAR13EnOyxcDEeH96IHeraWqlq4LJ3cX_-g50_OmEsvEKAvndNsKuheas1qo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
THEDUST -2,68% 8,00 2019-11-15 16:27:06