Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,75 zł , zmiana od tamtej pory: -12,22%

GPW – wysoka dywidenda i ambitne cele

Zgłoś do moderatora
GPW – spółka zanotowała w poniedziałek solidny wzrost o ponad 6% przy najwyższych obrotach od początku roku. Dawno więc nie widziano tu tak mocnej sesji. Powodem wzrostów była cała seria informacji dotycząca głównie celów i prognoz finansowych, a także zamiarze wypłaty dywidendy. Aktualizacja celów finansowych do 2022 roku zakłada...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-gpw-wysoka-dywidenda-ambitne-cele/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/04/gpw.png
źródło xStation 5

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 4,71% 36,65 2020-04-06 17:03:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.