Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,13 zł , zmiana od tamtej pory: 30,97%

GPW wykluczyła 7 spółek z NC,Silesia One też powinni wywalić bo to śmieć

Zgłoś do moderatora
Dlaczego JDB-Silesia One nie wykluczyli przecież to śmieć,tam nawet telefony nie działają pracuje tam ktoś czy fikcja .Straciłem oszczędności na tym śmieciu rok temu oddałem akcje za 2 gr.Ludzie nie tykajcie tej fikcyjnej spółki.Piszę do GPW i KNF.Uważajcie na Sebastiana Bogusa i Bartosza Boszko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FINTECH 0,00% 1,48 2022-01-19 09:23:52