Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,70 zł , zmiana od tamtej pory: 40,74%

GPW to wielka szansa dla Polski i Polaków...

Zgłoś do moderatora
- zdaje się tak twierdzili Pan Premier Morawiecki i Pan Prezydent Duda, tymczasem Sasin daje zielone światło i oto mamy prawdziwą rzeź na szerokim rynku. Tak jest GPW to wielka szansa dla Polski i Polaków, niestety nie dla wszystkich. GPW to największa afera w historii powojennej RP, ale o tym się przecież nie mówi - odpalam TVP, a tam zawsze i wszędzie wina Tuska :) i nie chodzi tu tylko 06N, bo ten "narodowy" fundusz bezkarnie i sukcesywnie był i jest obierany przez ponad ćwierćwiecze!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -2,06% 3,80 2023-12-01 10:47:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.