Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,65 zł , zmiana od tamtej pory: 8,04%

GPW to dobra inwestycja.

Zgłoś do moderatora
Na kozy nic nie obiecano - nie opłaca się, ale krówki jak najbardziej- sianko pod racice i kasa płynie strumieniem z każdej strony a jak się dobrze okręcisz to ci i oprzątają te krowy by mieć fajne zdjęcie już to widzę spot reklamowy PIS a na nim Jarek ja oprzątam!a ty?GPW to bardzo dobra spółka ja w tym roku będę na pewno zwiększał zaangażowanie i planuję dość solidnie dołożyć - aczkolwiek cena musi być atrakcyjna poniżej 39 zł - po dywidendzie, tutaj nie ma co liczyć że to wzrośnie nie wiadomo ile moim zdaniem stabilizacja kursu dalsza ktora trwa od kilku lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 1,12% 45,00 2021-03-08 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.