Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,65 zł , zmiana od tamtej pory: -9,44%

GPW – pozytywnie zaskakuje wynikami

Zgłoś do moderatora
GPW – notowania spółki nieznacznie zyskiwały podczas czwartkowej sesji. Patrząc na wykres dzienny, widać że kilka ostatnich dni przyniosło dynamiczne odbicie notowań. Ma ono miejsce przy lokalnym wsparciu opartym o poprzednich dołek z połowy maja. Szerszy trend niestety jest boczny i od ponad roku cena porusza się między 34 a 44 zł. Jeżeli odbicie nie będzie kontynuowane, wydaje się że...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-gpw-pozytywnie-zaskakuje-wynikami/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/08/gpw.png
źródło xStation 5

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 3,55% 35,00 2020-04-03 17:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.