Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,35 zł , zmiana od tamtej pory: -6,35%

GPW otrzymuje tytuł transparentnej spółki roku

Zgłoś do moderatora
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) otrzymała prestiżową nagrodę „Transparentnej spółki roku 2018” w kategorii mWIG40. W imieniu GPW nagrodę odebrała Joanna Bolińska, szefowa zespołu relacji inwestorskich GPW. Celem Rankingu  jest wyłonienie najbardziej przejrzystych spółek z trzech głównych indeksów: WIG20, mWIG40 i sWIG80. W tym roku nagrodzone zostały 42 spółki giełdowe.

– Po zaostrzeniu przepisów dotyczących regulacji MAR i wymogów raportowych w tym zakresie oraz sprawozdawczości finansowej wiele spółek już się przestawiło na nowe standardy. To napawa optymizmem – mówił podczas gali Jacek Fotek, Wiceprezes GPW.
Ranking został przeprowadzony na podstawie badania ankietowego, które obejmowało następujące obszary: sprawozdawczość finansową i raportowanie, relacje inwestorskie i...

https://comparic.pl/gpw-otrzymuje-tytul-transparentnej-spolki-roku/ 
  • GPW otrzymuje tytuł transparentnej spółki roku Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 0,27% 36,85 2020-04-09 13:25:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.