Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,98 zł , zmiana od tamtej pory: -16,75%

GPW innovation day - spotkanie ze Spółką

Zgłoś do moderatora
Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Medicofarma Biotech w ramach #GPW Innowation Day.

czwartek, 2 grudnia, 11:30.

Spółkę będzie reprezentował od strony korporacyjnej i finansowej jej prezes – Cezary Kilczewski. Natomiast zagadnienia naukowe przedstawi prof. ICHB PAN dr hab. Katarzyna Rolle.


Wyglada na to, iż w czwartek dowiemy się czegoś więcej o postępach prac nad projektem mających zwalczyć glejaka.

Pozdr dla long term

ELP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -3,40% 1,65 2022-01-24 16:33:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.