Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,50 zł , zmiana od tamtej pory: -16,87%

GPW – czas na niewielką korektę?

Zgłoś do moderatora
Giełda Papierów Wartościowych – w trakcie ostatniej sesji przed majówką, spółka pochwaliła się wynikami za pierwszy kwartał bieżącego roku. Z opublikowanego raportu wynika, że firma wypracowała 24,45 mln zł zysku netto, co jest nieco gorszym wynikiem od niemal 30 mln zł przed rokiem. Zysk operacyjny wyniósł 29,38 mln zł wobec...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-gpw-czas-na-niewielka-korekte/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/05/gpw.png
źródło xStation 5

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 0,88% 34,50 2020-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.