Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,65 zł , zmiana od tamtej pory: 0,36%

GPW - co dalej

Zgłoś do moderatora
ja myślę, że narazie bez hossy to my tu za bardzo z kursem nie poszalejemy ale każde zejście poniżej 39 zł to wtedy trzeba doładowywać do wora ile się da. GPW to spółka bardzo dobra, ale do wzrostów potrzebuje hossy na giełdzie gdyby przyszła taka jak lata 2003-2007 to wtedy zysk podszedłby do 400-500 mln zł a to dałoby ok 8 zł dywidendy mówię o końcowej fazie ale z roku na rok właśnie zyski by rosły osiągając apogeum w granicach pół miliarda złotówek a hossa prędzej czy później przyjdzie po tym spowolnieniu dłuższym już zysk operacyjny od 2008 roku urósł ponad dwa razy. To jest spółka dla inwestorów długoterminowych ja nie ukrywam, że Amica Puławy i GPW to mają być liderzy mojego portfela te trzy spółki to będzie trzon mojego portfela a reszta dopełnia wspaniale całość. W końcu skończy się epoka dolara i on zacznie spadać a wtedy przyjdzie czas na rynki takie jak Polska.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 0,97% 41,80 2020-02-20 11:27:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.