Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,99 zł , zmiana od tamtej pory: -6,02%

gotowość portu instalacyjnego to II kwartał 2025 roku

Zgłoś do moderatora
ale .... nadal nie ma ostatecznego rozstrzygnięcia w sprawie lokalizacji terminalu instalacyjnego dla MFW.

https://www.gospodarkamorska.pl/smigielski-polski-offshore-wind-nie-powstanie-bez-portow-ale-czy-skorzystaja-polskie-porty-wywiad-59555

mój komentarz:
Wiadomo że port instalacyjny będzie w Gdyni ale nie podjęto decyzji gdzie konkretnie - po drugie pojawiają się sygnały o innych portach z zagranicy - które w tym przypadku będą konkurencją dla Gdyni.

Mam nadzieję że nie oddamy rękawić bez walki i że MFW na Bałtyku nie będą obsługiwane przez porty w Danii czy Niemczech tylko przez nasze porty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,53% 3,75 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.