Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,90 zł , zmiana od tamtej pory: -12,40%

Gotowi? Zostało tylko 70min

Zgłoś do moderatora
Będzie gorąco!

"24 lutego 2021 r. (środa) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Centrum Badawczo-Rozwojowym Celon Pharma S.A. w Kazuniu Nowym (woj. mazowieckie). 

Około godziny 13.45 planowana jest wypowiedź Prezydenta RP dla mediów."
  • Gotowi? Zostało tylko 70min Autor: ~ObserwatoR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
COLUMBUS -0,10% 41,96 2021-05-07 17:00:12