Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,19 zł , zmiana od tamtej pory: 5,98%

Gotowi na pozycjach? 28 grudnia Mikołaj zaczyna Rajd

Zgłoś do moderatora
Jak co roku Mikołaj zaraz po świętach zaczyna podróż do nieba. Prezenty lecą do inwestorów do końca stycznia lub czasem i w lutym. Także cena w okolicach 7 zł jest idealna do startu. Będzie się działo. Kto śledzi rynek od wielu lat ten Wie o co chodzi. Zobaczycie za parę dni.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -2,31% 7,62 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.