Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,42 zł , zmiana od tamtej pory: -49,56%

GOTOWI JESTEŚCIE na 1700 pkt na wig-u 20 ?

Zgłoś do moderatora
jeśli tak to super,zgodnie z wytycznymi zmierzamy na południe docelowo na 1700 pkt,PIS wygrywa wybory w cuglach a to dla GPW oznacza jedno-zarżnięcie na cacy i po całości,nasz grajdołek już się nie podniesie,tak to się kończy w kraju w którym tak wielu dostaje tak wiele za FRAJER,jeden zapier....a aż pot z dopy leci a drugi na nim żeruje jak pasożyt,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -6,69% 19,38 2020-10-28 17:04:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.