Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,74%

Goldman Sachs wraca na rynek kryptowalut

Zgłoś do moderatora
Wzrost kursu bitcoina skłonił Goldman Sachs do wznowienia działalności komórki handlu kryptowalutami, dowiedział się nieoficjalnie Bloomberg.
Od połowy marca amerykański bank inwestycyjny ma zacząć oferować kontrakty futures oraz inne produkty związane z bitcoinem, twierdzą informatorzy agencji. Goldman Sachs prowadził podobną działalność od 2018 roku, ale potem ją przerwał.

idzie nowe i nic tego nie zmieni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC 5,74% 0,26 2023-05-26 15:18:22