Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,50 zł , zmiana od tamtej pory: 46,63%

Goldman Sachs straszy skalą podwyżek stóp procentowych w USA

Zgłoś do moderatora
Jako ciekawostkę wrzucam grafikę znalezioną w sieci z nową prognoza Goldmana dot. docelowego poziomu stóp procentowych w USA. Obecnie Goldman prognozuje, że koniec cyklu zobaczymy w 2024 roku na poziomie +2,6 proc. To wyżej niż wycenia rynek oraz wyżej niż szczyt poprzedniego cyklu. Ciekawe ...https://static.stooq.pl/pic/23743/01.jpg
https://stooq.pl/mol/?id=23743
  • Goldman Sachs straszy skalą podwyżek stóp procentowych w USA Autor: ~JPMorgan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JSW -9,95% 57,92 2022-07-01 17:04:59