Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 173,91%

Głupi ma zawsze szczęście.

Zgłoś do moderatora
Tuż przed zwala czekałem z ukryciakiem na 2.92 zł. Wartość ujawniania chyba jakieś 4000 akcji. Czekałem półtora dnia, a nasypaliscis tylko 3000 akcji jakoś. Dzień później patrząc na plynnosc, -> 50-100k, wywaliłem te akcję po 2.91 i poszedłem na Biomed przed wystrzałem. Więc zamiast mieć 50% straty, mam prawie 100% zysku. Więc dziękuję losowi za uchronienie mnie przed IPF w tamtym momencie. Chętnie do Was wrócę ale jeszcze nie teraz. Mała płynność jest dużym ryzykiem dla dużych pakietów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38