Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,67 zł , zmiana od tamtej pory: -59,93%

Głupi jestem!!!

Zgłoś do moderatora
Nic nie rozumiem już z tej spółki.Jak dobre info to spada jak złe info to spada.jak rozdają pieniądze to spada jak nie rozdają to spada.Jak wartość funduszy rośnie to spada jak maleją to spada.Pozdrawiam cierpliwych ale już chyba ich coraz mniej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CAPITAL 1,90% 1,07 2023-03-24 15:00:00