Forum Giełda +Dodaj wątek

główna zasada na GPW - nie wydawaj ani grosza na trupy!!

Zgłoś do moderatora
jeżeli ciężko zarobione lub zaoszczędzone pieniądze chcesz tutaj przeznaczyć to kupuj tylko i wyłącznie akcje dużych spółek bo co z tego że KGHM może zlecieć na ryj na 20zł ale prędzej czy później wróci na swoje poziomy niech to potrwa dwa, trzy a może i cztery lata natomiast kupowanie trupa wiąże się tylko z jednym - kasa prędzej czy później przepadnie bo jak nie strata rzędu 60-70% to ewentualne BANKRUCTWO!

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 0,00% 0,60 2017-11-22 11:04:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl