Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,51%

Globalny zasięg działalności.

Zgłoś do moderatora
należy się tylko cieszyć, że platige image to spółka technologiczna o zasięgu globalnym!
robi interesy od europy do afryki poprzez japonię, australię, chiny i usa ( np z gigantem z los gatos)
zagraniczne przychody już przekraczają 60%
coraz większy procent personelu pochodzi z zagranicy
ostatnio utworzyli spółkę w los angeles bo tam jest największy popyt na reklamy i
od razu osiągnęli spory sukces:
https://marketingprzykawie.pl/espresso/platige-image-chwali-sie-sukcesami-na-rynku-amerykanskim/
cyt
''– Platige oferuje globalnie rozproszony zespół produkcyjny. Łączy on doświadczenie lokalnych przedstawicieli z najlepszymi osobami w branży. Zamiast utrzymywać osobne studia skupione w poszczególnych lokalizacjach, dostosowujemy procesy do tego nowego zglobalizowanego ekosystemu – mówi Simon.''

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLATIGE -1,16% 25,50 2022-11-29 15:10:04