Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,90 zł , zmiana od tamtej pory: 41,09%

Glapiński dostał nagrode od Andzeja za najwyzsza inflacje w Europie...

Zgłoś do moderatora
Glapiński dostał nagrode od Andzeja za stabilnosc monetarna hahahaah(za najwyzsza inflacje w Europie)...to juz swiat równoległy jple... chyba trzeba zrzucac i DAX albo USA jak tu sie nagradza szkodników i nieudaczników to jak to moze działać
  • Glapiński dostał nagrode od Andzeja za najwyzsza inflacje w Europie... Autor: ~efe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TORPOL -0,76% 18,20 2022-07-06 14:18:10