Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,70 zł , zmiana od tamtej pory: 1,69%

Gigantyczne inwestycje: green energetyka napędzi całą infraenergo..

Zgłoś do moderatora
2 elektrownie atomowe, kilkadziesiąt ciepłowni zmiana z węgla na gaz, kilkaset biogazowni, wiatraki morskie wraz z magazynami energii w formie wodoru, nowe sieci wysokiego i średniego napięcia w PSE itd.
Ocenia się, że na to w samej PL pójdzie ok 70-80 mld euro w okresie 15 lat
I to tylko w Polsce.
Remak ponad 60 % przychodu ma z Niemiec gdzie już ruszył rynek transformacji w green.

Skala wymuszonej przez EU transformacji jest niewyobrażalna. Pieniądze przeznaczone na to również.

CIERPLIWOŚCI!
mamy spółkę doskonale przygotowaną na ogromne kontrakty. z gotówką 64 mln na koncie i bez grama długów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
REMAK 1,69% 18,00 2021-12-03 09:00:00