Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  199,80 zł , zmiana od tamtej pory: -39,34%

Gierki takie tam prawdziwe !!! To był przekręt !!!

Zgłoś do moderatora
Cała prawda !!!
panowie hutnicy,,prawdziwy zakład,prawdziwy stalprodukt,,to skończył się w 2008 roku,,gdy zabrano akcje spółki wszystkim pracownikom,zapłacono pracownikom grosze,,a kto nie chciał oddać to straszono zwolnieniem,lub przeniesieniem na ciężkie stanowisko pracy,,aby takiego pracownika wykończyć pod względem upadku zdrowia,,a zmniejszanie pracowników,na halach produkcyjnych,,to organizował niejaki ,pan,,,S.K,,który to miał znaczną pulę akcji za pieniążki wypracowane przez pracowników !!!!

Później znaleźli się po takim wale na listach najbogatszych Polaków !!! To dopiero był przekręt !!!!!
  • Gierki takie tam prawdziwe !!! To był przekręt !!! Autor: ~stp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD 2,71% 121,20 2020-04-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.