Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,25 zł , zmiana od tamtej pory: -24,44%

GHOSTRUNNER 2 - dlaczego? Analiza

Zgłoś do moderatora
W sierpniu 2019 roku na Gamescomie 2019 zapowiedziano Ghostrunner. Wówczas nad grą miało pracować ponad 20 deweloperów. Od premiery gry minęły równe trzy lata. Od tego czasu OML musiało nad czymś pracować i na pewno stworzenie DLC do Ghostrunnera nie wyjęło im z życia 2,5 roku.

Teraz mówi się, że w OML ma pracować 2x tyle deweloperów, co w sierpniu 2019 roku. Zakładając, że od premiery Ghostrunnera zaczęli opracowywać Ghostrunnera 2, to istnieje ogromna szansa, że na nadchodzącym Gamescomie 2022 (wydarzenie zacznie się 23 sierpnia live streamem, na którym zostaną zapowiedziane nowe gry - jak co roku) wydawca przedstawi Ghostrunner 2.

Po trailerze GR2 studio pewnie otrzyma - tak jak przy jedynce - rok dodatkowego czasu, więc gra mogłaby zadebiutować w 2023 roku, pewnie gdzieś w połowie roku. Pierwszy Ghostrunner przyjął się wyśmienicie, marka jest bardzo mocna, a Gamescom to ostatnia impreza w tym roku, gdzie można by umieścić tak mocny tytuł. Chyba że 505 Games dogada się z Sony i GR2 zobaczymy na jakimś show Sony.

Jest na co czekać, OML to idealna obecnie spółka pod longa, który w mojej opinii przyniesie ogromne zyski. A jeszcze jakaś tam część zespołu ma pracować nad Cyber Sleashem, więc to nie wszystko, co czeka nas w najbliższych latach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 3,53% 1,70 2022-09-30 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.