Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  263,30 zł , zmiana od tamtej pory: -0,76%

Geralt jako strażak i gwiazda rocka w kalendarzu "Portal Edition". :)

Zgłoś do moderatora
Geralt jako strażak i gwiazda rocka

Maul Cosplay to popularny cosplayer z Niemiec, który najczęściej wciela się w Geralta z Rivii, czym zasłużył sobie nawet na zatrudnienie przez studio CD Projekt RED jako oficjalny model wiedźmina. Mężczyzna już od lat wydaje także kalendarze z przeróżnymi zdjęciami, więc teraz pora na 2020 rok.

https://i.iplsc.com/wiedzmin-3-dziki-gon/000846N53U1IJ9K5-C122-F4.jpg
Wiedźmin 3: Dziki Gon /materiały prasowe

Dotychczas publikacje te były dość standardowe: Geralt w balii, Geralt z mieczem, Geralt i mniej lub bardziej rozebrane czarodziejki... ile można! Sam Ben - tak brzmi prawdziwe imię Maula - chyba też nieco się już znudził, więc na przyszły rok przygotował coś całkiem innego i kreatywnego.
Za 23 euro (ok. 100 zł) otrzymujemy więc kalendarz o wiele mówiącej nazwie "Portal Edition". Geralt z Rivii musiał wpaść w różne portale, co przeniosło go do prawdziwego świata. Wiedźmin zajął się więc poszukiwaniem pracy, a droga ta sprowadziła go na wiele interesujących ścieżek.
W lutym Geralt jest więc zawodnikiem futbolu amerykańskiego, w kwietniu szykuje się najwyraźniej do gościnnego występu w Cyberpunk 2077, w maju ratuje pieska z pożaru jako dzielny strażak, w czerwcu pędzi na spotkanie biznesowe, w lipcu jest gwiazdą rocka na scenie i tak dalej.
Kreacji jest całkiem sporo, bo dwanaście. Tyle same, co miesięcy w roku - cóż za zbieg okoliczności! Jest teraz wiedźmin jako rolnik, policjant, kowboj w stylu Red Dead Redemption 2, angielski dżentelmen, koleś z lat 50., drwal oraz... miłośnik konsoli Switch (a więc tak zwany... switcher).
Jeśli o samym Benie mowa, to ten zaczynał przygodę z cosplayem właśnie od roli Darth Maul, skąd wziął się jego pseudonim. Na przestrzeni lat wcielał się jednak w całe mnóstwo innych postaci: Solder 76 z Overwatch, Snake z Metal Gear Solid, Corvo z Dishonored, Joel z The Last of Us i tak dalej.
Mężczyzna ma własną działalność specjalizującą się w przebieraniu i kaskaderstwie. Ben jest bowiem także zapalonym wojownikiem i nierzadko użycza swoich umiejętności w fanowskich produkcjach, takich jak choćby "Darth Maul Apprentice".

Czytaj więcej na https://gry.interia.pl/newsy/news-geralt-jako-strazak-i-gwiazda-rocka,nId,3331070
 

  • Geralt jako strażak i gwiazda rocka w kalendarzu "Portal Edition". :) Autor: ~nagan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,27% 261,30 2019-12-06 17:01:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.