Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,47 zł , zmiana od tamtej pory: -53,04%

gekoplast 8,80 za akcję?

Zgłoś do moderatora
coś mi się o uszy obiło, że gekoplast będzie debiutował po 8,80 PLN, co daje kapitalizację na poziomie 50 mln, a cap cały ma kapitalizację na poziomie... 60 mln, chyba troszkę jednak powinniśmy pójść do góry, oby, bo szacunkowo bardzo:
gekoplast 50 mln
duon 15 mln
onico 5 mln
bać pol 25-30 mln lub więcej może nawet
monetia 7 mln
bipromet 1 mln

razem ponad 100 mln, ponad 4 pln/akcję, chyba, że za wysoko szacuję...na razie rynek wycenia niżej niestety

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,87% 1,16 2023-09-21 15:08:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.