Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 207,14%

Gdzie się podział kolorowy-wiatr?!

Zgłoś do moderatora
Kupuj 3zł - uzasadnienie okno gartleya czy jak tam. Pozycję zamknięto ze stratą w przedziale 2,9-3 zł. Rynek się jednak obraził i poszedł w inną stronę, można powiedzieć w skrócie wyleszczył k-w i robi swoje. Nie chodzi jednak o to czy miał rację czy nie, bo każdy ma prawo się mylić i tym bardziej triumfować.
Chodzi o co innego - uczciwie byłoby opisać przyczynę błędnej diagnozy technicznej i wyciągnięcie racjonalnych wniosków (znaczy publiczne oczyszczenie)!
  • Gdzie się podział kolorowy-wiatr?! Autor: ~ktk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -1,53% 25,80 2021-09-27 12:10:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.