Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,97 zł , zmiana od tamtej pory: 107,41%

GDZIE SA UKRYTE PIENIADZE Z DYWIDENDY

Zgłoś do moderatora
Było odcięcie od kursu 1zl więc się pytam gdzie są te pieniądze ????? Skoro nie było to zgodne z przepisami to niech zgodnie z przepisami teraz oddadzą ludziom te 1zl za akcję którzy nabyli prawa do dywidendy oficjalnie ogłoszonej przez co stracili na kursie w sekundę 1zloty co pomniejszylo automatycznie ich portfel. Gdyby było info że nie ma dywidendy to ludzie nie czekaliby ze sprzedażą akcji....to co to teraz jest złodziejstwo czy jak? ODDAWAC 1ZL ZA PAPIER TYM LUDZIOM KTORYCH OSZUKALISCIE PODAJAC INFO O DYWIDENDZIE. PRZECIEZ ODCIELISCIE 1ZL OD KURSU .TO PO CO TO BYLO. GDZIE TE PIENIADZE SA????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACTION -1,28% 6,16 2021-01-22 16:48:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.