Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -39,16%

Gdzie naganiacze, tqk się darli a tu moc opada

Zgłoś do moderatora
Obroty słabną z dnia na dzień, juz opchneli co mieli? Opada pod wlasnym ciezarem.

Czemu nie kupujecie taka okazja? Pozwolicie zeby zjechalo i o kupili się znowu?
Gdzie ta ekipa co mnożyła dziesiątki postów, wątków, czemu już nie naganiaja.
Syf na forum potrafili robić teraz cisza bo sypią albo sie wysypali.
Obrot maleje, moc opada, raatujcoe kurs bo zasypia. Popierali niektórzy troli a tera co. Nie kupuja, taka okazja przecierz. Parabola już zakręca to i troli niema

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NGGAMES 1,87% 0,09 2023-06-02 16:16:56