Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: -27,35%

Gdzie jest kupno w karnecie -wyparowało ?

Zgłoś do moderatora
Autor: ~kpina [13.211.210.*] 2022-06-27 22:59
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
netsu dochód netto 8tys złotych miesięcznie

wiadomo że to syf paru dogadanych leszczy podbija między sobą tego padlucha czekają aż sie ulica znowu da wciągnąć i ubrać KNF ma w czarnej takie papiery z 3ciego świata pobawią sie pobawią i poleci ostro na dół
niech sie podniecają mają jeszcze mase śmiecia do wysypania

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BERGHOLDI -3,05% 0,89 2022-08-16 09:33:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.