Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 65,36%

Gdzie jest dbanie o interes spółki

Zgłoś do moderatora
Związki to pasożyty które nie myślą o tym kto im i ich rodziną zapewnia byt tylko maksymalnie chcą wszystkich wydoić , nawet jak już nie będzie spółka miała co oddawać to i tak wyssą ostatnią złotówkę … gdyby JSW inwestowała w swojej historii w automatyzację procesów produkcji to noże by nie miała takich problemów lub na dużo mniejszą skale , ale jak to w spółkach Państwowych nikt nie dba o ich dobro bo wie ze w razie problemów Rząd otworzy skarpetę z oszczędnościami , a w normalnej firmie działające w oparciu o normalne warunki rynkowe nikt by sobie nie pozwolił ma taki wzrost kosztów pracowniczych !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,00% 66,64 2022-05-16 17:01:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.