Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,76 zł , zmiana od tamtej pory: 22,73%

Gdzie jes CE szczekacz PISbolszewi

Zgłoś do moderatora
heej CE gdzie jestes ? inflacja najwyzsza po Turcji Rosji Białorusi i Ukrainie gdzie Twój cud gospodarczy i genialna mysl ekonomicznas Glapińskiego i miłosnika kotów... a kasa u UE?? gdzie ,,,,kurde moze ktos by nam pomógł ??Niemcy czesi? ukraińcy aaa zzpomniałem to nasi wrogowie....
  • Gdzie jes CE szczekacz PISbolszewi Autor: ~78io

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 1,16% 15,66 2022-05-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.