Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,82 zł , zmiana od tamtej pory: -31,91%

GDZIE INFO O UMOWIE Z RUSATOM?????

Zgłoś do moderatora
Do zrzygania ta spółka. POziom komunikacji z akcjonariatem to dno i trzy metry mułu. Lepiej pieprzyć na facebooku, niż dawać oficjalne komunikaty. Ale z drugiej strony.... skoro nie ma o czym raportować??? Zarząd: wóz albo przewóz - dwa tygodnie do końca roku. Podobno umowa z ruskimi miała być domknięta do końca 2021 r. I co, jest domykana, czy znowu będzie myk i przesunięcie terminu o 6 m-cy??? Emisja obligów świadczy jednak o tym, że z umowy g. będzie. Przy opchnięciu akcji, byłaby kasa na działalność spółki, a tak trzeba wspierać się kredytowaniem i to na 10%... Żenada !!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZORTRAX -1,54% 1,92 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.