Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,00%

Gdyby tak było

Zgłoś do moderatora
to kurs by RAZ spadł poniżej 2 zł...... Tymczasem 2 zł padło brutalnie i dość szybko. Jak pisałem - jako ten głupi - nikt z was nie wie ile ZAstal wysypał akcji. Oczywiście waszym zdaniem sypiący nie musi dawać ESPI, bo nie musi..... Więc wy nie wiecie ile Zastal wysypał, a Zastal wie.
I z tego co wy wiecie - Zastal nie musi dawać ESPI.
A moim zdaniem jest to zapisane w kodeksie dobrych praktyk - i pozwala odróżnić ZARZĄD od bandy cwaniaków

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OZECAPITAL -2,57% 1,44 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.