Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,42 zł , zmiana od tamtej pory: -20,38%

GDYBY PREZESI ATT POTRAFILI UŻYĆ WODORU, TO CENA WZROSŁA BY NA 101 ZŁ

Zgłoś do moderatora
ALE W ATT NIKT WODORU NIE POTRAFI ZASTOSOWAĆ, MÓJ WUJ POTRAFIŁ ZASTOSOWAĆ WODÓR I NAWET NA WODORZE STARTOWAŁ SATURN 5 Z APOLLO WYNOSZĄC APOLLO NA KSIĘŻYC. A DZIŚ CO GAMONIE POTRAFIĄ? PIERDZIELIĆ I OPOWIADAĆ I WSZYSTKO. POLITYCY ZNACZY, I MNIE NIE LUBIĄ, POLITYCY NIKOGO NIE LUBIĄ CO POTRAFI PRZKTYCZNIE COŚ ZROBIĆ JAK WUJ WERNEHR von BRAUN I JA. POLITYCY MOGĄ OGÓLNIE PRZEDSTAWIĆ SYTUACJĘ MIĘDZYNARODOWĄ -" POSZUKIWANY POSZUKIWANA" MÓJ MĄŻ MÓJ MĄŻ JEST Z ZAWODU PREZESEM POLITYKIEM. TAKIE POLSKIE MENAŻERIE CIĄG DALSZY W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -2,08% 28,20 2021-09-27 17:00:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.