Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,83 zł , zmiana od tamtej pory: 27,71%

GDYBY PREZES KACZYŃSKI, CHCIAŁ WYBUDOWAĆ PIRAMIDĘ KACZYŃSKIEGO, TO JA

Zgłoś do moderatora
MOGĘ Z TAKIEJ PIRAMIDY PREZESA KACZYŃSKIEGO, PODOBNEJ JAK W GIZIE, WYINDUKOWAĆ PRĄD, A TO JEST BEZ CO2 I OZE. DAWNIEJ JAK MIELI DUŻO KAMIENI I LASERY DO CIĘCIA, JAK PRZYLECIELI NA ZIEMIĘ, TO KAMIENI TARGAĆ ZE SOBĄ NIE MUSIELI. TO BUDOWALI TAKIE NA PUSTYNI, MIAŁEM MOKAZJĘ TO WIDZIEĆ I CZYTAĆ , A NAJWAŻNIEJSZE PRZECZYTAŁEM INSTRUKCJĘ OBSŁUGI JAKO SKRYBA. A TERAZ LAWINA SZAMBA NA MNIE SPADNIE, BO TU CIENKIE BOLKI?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,63% 10,00 2022-05-27 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.