Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

gdyby nie to zlodziistwo , hawe by zarabialo kokosy w pandemii

Zgłoś do moderatora
Wszystkim których znam internet muli od marca jednym mniej innym więcej , sieć hawe mogłaby zarabiac , czy naprawdę jakiś inwestor tego nie widzi że ma gotową maszynę do zarabiania jak to mówił falenta?
Pytanie z czysto retorycznych , widzi ale chce zagrnac siec dla siebie.
PAH ma 5 % wystarczyłoby się dogadać , zapewnić im pomoc w batalii prawnej , zaprowadzić zmiany i mieć bizness odporny na wszelkie pandemię , kasy po sufit

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33