Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Gdy w noc wrześniowe - Gdy w noc wrześniową północ wybiła

To nie była noc wrześniowa ale dzień 31.12.2020.
Wiem, że tego nie można porównać - tu tylko 100 tys. ludzi zostało poszkodowanych a 1.09.1939 cała ludność Rzeczypospolitej zostało poszkodowana.
www.youtube.com/watch?v=SDgmuINcXV0

Chodzi o porównanie - tu właściciele banku są nagle wywłaszczeni ( wartość rynkowa na plus, mam gdzieś jakieś nieważne wyceny PwC sprzed 4 miesięcy od x day czy nawet zatwierdzone oficjalnie przez Grant Thorthon - te oficjalne, pod którymi sprzeciwu nie było od KNF ani BFG ) . Tam też Niemcy zastosowali fortel przed 01.09.1939, że niby to niby Polacy napadli na radjostację w Gliwicach!
A ja Wam mówię! - za aferą Getback stoi PIS - i również PIS za to zapłaci!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.