Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: 1,94%

Gdy ktoś wczoraj kupił z rana i sprzedał 30% drożej to zarobił

Zgłoś do moderatora
A reszta to leszcze. Sam wczoraj rano myślałem czy to kupić gdy zobaczyłem ze jakiś haker i troll podbił spółkę na 1 miejsce w rankingu. Ale se powiedziałem ze nie będę brał udziału w takich machlojach. Odkupiłem wczoraj CLE i mam prawie ten sam zarobek na uczciwej spółce. A tu juz wczoraj było wiadomo ze można zostać z makulaturą, której się za kilka dni nawet nie sprzeda bo nie będzie komu. Nawet stały akcjonariat tu wywalił gdy widział takie machloje na ich spółce. Też bym wywalił. Oby nikt tak nie naganiał tam gdzie ja jestem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLACKPOIN 3,27% 1,58 2021-10-22 16:10:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.